06:13

1403/04/02

زینب سلیمانی: افتخار می‌کنم فرزند یک روستازاده هستم و در کنار شما زندگی کردم

زینب سلیمانی فرزند شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی در گردهمایی امروز ایل سلیمانی در روستای قنات ملک شهرستان رابر زادگاه حاج قاسم سلیمانی برگزار شد،اظهار داشت: از برگزاری این مجلس نورانی و سرشار از محبت تشکر می‌کنم.

زینب سلیمانی، فرزند شهید والامقام سردار حاج قاسم سلیمانی در جمع پرشور پردم قنات‌ملک گفت: افتخار می‌کنم فرزند یک روستازاده هستم و در کنار شما زندگی کردم و هرگز لطف، محبت و عشق شما را به شهید عزیزمان فراموش نخواهم کرد.

زینب سلیمانی فرزند شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت در گردهمایی امروز ایل سلیمانی در روستای قنات ملک شهرستان رابر زادگاه سیدالشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی که به مناسبت سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، اظهار داشت: از برگزاری این مجلس نورانی و سرشار از محبت تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه از طرف خودم و خانواده خدمت شما عرض می‌کنم که شهید سلیمانی، شهید عزیز ما، همشهری خود شما است و از دل این روستای پربرکت به مقام والای شهادت رسیده است، افزود: افتخار می کنم فرزند یک روستازاده هستم و در کنار شما زندگی کردم.

زینب سلیمانی با اشاره به اینکه لطف و عشق شما را به شهید عزیزمان فراموش نکردم، افزود: اینکه امروز همه شما جمع شدید و برای پاسداشت نام و یاد برادر خودتان مراسمی برگزار کردید برای من کمترین بعد از مراسم حضرت آقا، پربرکت‌ترین مراسم است؛ چون خودم را از شما می‌دانم.

پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *