14:43

1403/02/23

آئین بزرگداشت سالروز شهادت سرلشکر احمد کاظمی و همرزمانش

آئین بزرگداشت سالروز شهادت سرلشکر احمد کاظمی و هم رزمانش صبح روز دوشنبه ۱۹ دی ماه ۱۴۰۱ با حضور جمعی از فرماندهان ارشد و خانواده شهدای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حسینیه نیروی زمینی سپاه برگزار شد.

فرمانده کل سپاه گفت: شهدا با ایستادگی و مقاومت و اقتدار مانع تحقق اهداف دشمن شدند، البته جنگ جریان دارد و دشمن آرام نیست، اما ما او را آرام می‌کنیم و شکستش می‌دهیم، آن‌ها فکر می‌کردند که می‌توانند این نظام قدرت‌مند را بشکنند اما در اوج این خیال و توهم شکست خوردند.

آئین بزرگداشت سالروز شهادت سرلشکر احمد کاظمی و هم رزمانش صبح روز دوشنبه ۱۹ دی ماه ۱۴۰۱ با حضور سردار سرلشگر حسین سلامی فرمانده کل سپاه، سردار اسماعیل قاآنی فرمانده سپاه قدس سپاه، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه، سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده هوافضا سپاه و خانواده شهدای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حسینیه نیروی زمینی سپاه برگزار شد.

فرمانده کل سپاه خانواده شهدا را چشم و چراغ ملت ایران دانست و گفت: خانواده‌های شهدا تکیه‌گاه معنوی جامعه ما هستند، آنها با راهی کردن عزیزان خود در واقع همه آرزو‌های خود را فدا کرده‌اند.

سرلشکر سلامی با اشاره به به مجاهدت‌های رزمندگان و شهدا در در دفاع از امنیت کشور گفت: شهدا نه‌تنها در این حوادث اخیر بلکه در جای‌جای مرزهای کشور با ایستادگی در برابر دشمنان و نثار جان خود زیباترین سرمایه خود را دادند تا ما امروز با عزت زندگی کنیم.

وی با اشاره به جنایات آمریکا در عراق و افغانستان گفت: اینکه بعضی شیپور بیگانه می‌زنند و جوانان را به میدان آشوب دعوت می‌کنند به دلیل این است که می‌خواهند ایران را به ویرانه‌ای تبدیل کرده و از پیشرفت کشور جلوگیری کنند؛ همان کاری که با عراق، سوریه، یمن و افغانستان کردند.

فرمانده کل سپاه افزود: شهدا با ایستادگی و مقاومت و اقتدار مانع تحقق اهداف دشمن شدند، البته جنگ جریان دارد و دشمن آرام نیست، اما ما او را آرام می‌کنیم و شکستش می‌دهیم، آن‌ها فکر می‌کردند که می‌توانند این نظام قدرت‌مند را بشکنند اما در اوج این خیال و توهم شکست خوردند.

سرلشکر سلامی تاکید کرد: رزمندگان ما در جستجوی شهادت و جهاد هستند و از دشمن نمی‌ترسند و آماده هستند تا دشمن را در عرصه‌های مختلف شکست دهند.

وی قوی شدن را تنها راه پیشرفت کشور دانست و گفت: قوی شدن تنها راه ممکن برای ملت ما در برابر توطئه‌های مختلف دشمن علیه ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *